Dom ProduktyUpuść amusement ride

Porywająca Drop Tower rozrywki Jazda Niebieski kolor na Theme Park i malownicze miejsce

Orzecznictwo
dobra jakość Pendulum Amusement Ride na sprzedaż
dobra jakość Pendulum Amusement Ride na sprzedaż
Opinie klientów
ALI BROTHERS przejażdżki rozrywkowe to profesjonalna fabryka rozrywki, oferująca nie tylko usługi projektowania, ale także oferująca dobrej jakości grę w przystępnej cenie.

—— Paul Ruben

ALI BROTHERS jest miłym partnerem, cieszę się, że mogę z nimi współpracować, zaprojektowane przez nich przejażdżki są tak atrakcyjne. Zamówię więcej w przyszłości.

—— Świąteczny projektant z Brazylii

Im Online Czat teraz

Porywająca Drop Tower rozrywki Jazda Niebieski kolor na Theme Park i malownicze miejsce

Chiny Porywająca Drop Tower rozrywki Jazda Niebieski kolor na Theme Park i malownicze miejsce dostawca
Porywająca Drop Tower rozrywki Jazda Niebieski kolor na Theme Park i malownicze miejsce dostawca Porywająca Drop Tower rozrywki Jazda Niebieski kolor na Theme Park i malownicze miejsce dostawca

Duży Obraz :  Porywająca Drop Tower rozrywki Jazda Niebieski kolor na Theme Park i malownicze miejsce

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ALI BROTHERS
Orzecznictwo: CE BV ISO9001
Numer modelu: wieża skacząca koło

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 ZESTAW DLA skaczącego koła wieżowego
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: standardowy pakiet do skaczącego koła latającego
Czas dostawy: 30 dni na skaczące koło wieży
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, krąg skaczący FlyingGram
Możliwość Supply: 5 zestawów w ciągu jednego miesiąca na koło skaczące z wieży latającej
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: wieża skacząca koło Waga: 10ton
obszar przestrzeni: 10m * 10m Projekt: niebieski kolor
Moc: 50 kW Prędkość: 3 prędkości
rozmiar: D3 * 10M Funkcja: swobodny spadek

Ekscytująca atrakcja Gyro Drop tower skaczący obrotowy wieża skacząca koło

Ekscytująca atrakcja Gyro Drop Tower skaczące obrotowe wieżyczki latające są powszechnie stosowane w parku rozrywki, placu fairground i malowniczym miejscu, nawet centrum handlowym i centrum handlowym. Jazda dla dzieciaków należy do jazdy na swobodnych spadach, stale wznoszącej się i odcinkowej, opadającej w kierunku pionowym i rymowanym. Może być zaprojektowany jako ładny i noworodkowy wygląd żaby, dzieci chętnie biorą udział w dreszczyk emocji bez wahania, gdy wchodzą do parku lub centrum handlowego. Operator może uruchomić maszynę po tym, jak zawodnicy usiądą na siedzeniach i mocno zapięli pasy bezpieczeństwa. Po podniesieniu do pewnego poziomu, turyści będą obniżani krokami, tak jak żaba skacząca w wodzie z radością. Więc zamknij oczy i wyciągnij ramiona, świat jest twoją ostrygą.

Wysokość Moc Pasażerowie Napięcie Powierzchnia terenu
60 m (spadek swobodny) 382kw 24 380v 15m * 15m
55m (Free Fall) 325 kW 16 380v Średnica15m
50 m (Sky Flyer) 80 kW 36 380v Średnica 32m
18 m (wieża rotacyjna) 65 kW 12 380v ~ N + PE50Hz 8m * 10m
13m (wieża obrotowa) 55 kW 12 380v ~ N + PE50Hz 8 m * 9,5 m
9 m (wieża obrotowa) 45 kW 8 380v ~ N + PE50Hz 7,2 m * 5,5 m

Ekscytująca atrakcja Gyro Skacząca wieża ze skaczącymi obrotowymi wieżami latającymi wieża składa się zazwyczaj z suwnicy, siedzeń i hydrokolumny. Siedzenia są połączone z cylindrem olejowym za pomocą liny drucianej, która wije stałe koło bramowe gantry. Pasażerowie siedzeń są uniesieni do wysokiego poziomu, a następnie szybko obniżani poprzez ciągły ruch rozszerzania i skurczenia. Stymulowanie ruchu w górę iw dół przez wieżę jest mocno dotknięte przez dzieci i dorosłych. Intensywna ciekawość i wielka odwaga sprawiają, że dzieciaki jeżdżą żabowym koszem. Zazwyczaj podczas jazdy dochodzi do śmiechu i krzyku.

Rury bez szwu ze stali OEM Szybka luksusowa fabryka z włókna szklanego Wyprzedaż Amusement Park Free Fall Drop Rotating Falling Tower Rides

Rotation Tower jest rozwijany przez naszą firmę, o najwyższej jakości, która oznacza bezpieczeństwo i niezawodność. Sprzęt to jazda z obrotową wieżą. Pasażer siedzi na siedzeniu, a po zablokowaniu pręta bezpieczeństwa kokpit obraca się wokół wieży i unosi się powoli, dając uczucie płynięcia. Daj odwiedzającym niekończące się doświadczenie.

Ten produkt jest ściśle zgodny z przepisami specjalnymi dotyczącymi bezpieczeństwa urządzeń, przepisami specjalnymi dotyczącymi nadzoru bezpieczeństwa urządzeń, przepisami nadzoru nad bezpieczeństwem dla obiektów rozrywki na dużą skalę, przepisami bezpieczeństwa technicznego dozoru dla obiektów rekreacyjnych (próbny), przepisami bezpieczeństwa dotyczącymi obiektów rekreacyjnych (GB8408-2008), Ogólne warunki techniczne dla automatów latających na wieży latającej (GB / T18161-2008). Zaprojektowany, aby spełniać specyfikacje projektowe odpowiednich specyfikacji. Sprzęt gwarantuje niezawodność, komfort jazdy i piękny wygląd.

Szczegóły kontaktu
ZHENGZHOU ALI BROTHERS AMUSEMENT RIDES CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Guo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)