Dom ProduktyUpuść amusement ride

Scary Adults Drop Tower Rozrywka Jazda Ze Specjalnymi Światłami I Systemem Dźwiękowym

Orzecznictwo
dobra jakość Pendulum Amusement Ride na sprzedaż
dobra jakość Pendulum Amusement Ride na sprzedaż
Opinie klientów
ALI BROTHERS przejażdżki rozrywkowe to profesjonalna fabryka rozrywki, oferująca nie tylko usługi projektowania, ale także oferująca dobrej jakości grę w przystępnej cenie.

—— Paul Ruben

ALI BROTHERS jest miłym partnerem, cieszę się, że mogę z nimi współpracować, zaprojektowane przez nich przejażdżki są tak atrakcyjne. Zamówię więcej w przyszłości.

—— Świąteczny projektant z Brazylii

Im Online Czat teraz

Scary Adults Drop Tower Rozrywka Jazda Ze Specjalnymi Światłami I Systemem Dźwiękowym

Chiny Scary Adults Drop Tower Rozrywka Jazda Ze Specjalnymi Światłami I Systemem Dźwiękowym dostawca
Scary Adults Drop Tower Rozrywka Jazda Ze Specjalnymi Światłami I Systemem Dźwiękowym dostawca Scary Adults Drop Tower Rozrywka Jazda Ze Specjalnymi Światłami I Systemem Dźwiękowym dostawca

Duży Obraz :  Scary Adults Drop Tower Rozrywka Jazda Ze Specjalnymi Światłami I Systemem Dźwiękowym

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ALI BROTHERS
Orzecznictwo: CE BV ISO9001
Numer modelu: swobodny spadek Sky Tower ride tower

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 ZESTAW DO swobodnego spadania Sky Tower ride tower
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: standardowy pakiet do swobodnego spadania Sky Tower ride tower
Czas dostawy: 30 dni na swobodną przejażdżkę wieżą Sky Drop
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5 zestawów w ciągu jednego miesiąca na darmową przejażdżkę wieżą Sky Drop
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: swobodny spadek Sky Tower ride tower powierzchnia: 10 * 10m
Pojemność: 16 miejsc Moc: 50 kW
Napięcie: 380V Prędkość: 4,2 m / s
Silnik: Automatyczne marki: bracia ali

Objętych ekscytujące dorosłych karnawał park obrotowy swobodny spadek Sky Drop tower ride

Objętych ekscytujących dorosłych karnawał park rotary free fall Sky Drop Tower ride są powszechnie stosowane w parku rozrywki, placu fairground i malowniczym miejscu, nawet centrum handlowe i centrum handlowe. Jazda dla dzieciaków należy do jazdy na swobodnych spadach, stale wznoszącej się i odcinkowej, opadającej w kierunku pionowym i rymowanym. Może być zaprojektowany jako ładny i noworodkowy wygląd żaby, dzieci chętnie biorą udział w dreszczyk emocji bez wahania, gdy wchodzą do parku lub centrum handlowego. Operator może uruchomić maszynę po tym, jak zawodnicy siedzą na siedzeniach i mocno zapinają pasy bezpieczeństwa. Po podniesieniu do pewnego poziomu, turyści będą obniżani krokami, tak jak żaba skacząca w wodzie z radością. Więc zamknij oczy i wyciągnij ramiona, świat jest twoją ostrygą.

Spadające ekscytujące karnawałowe dorosłe parkowe obrotowe swobodne spadki Sky Drop tower ride to jedna z popularnych na całym świecie gry Big Thrill. Opiera się na centralnej strukturze wieży i bardzo popularnej wśród nastolatków. Fajna dekoracja, specjalne światła i system dźwiękowy tworzą jego sukces. Kiedy urządzenie zacznie się poruszać, zawodnicy będą śmiać się i krzyczeć na nim. 16 dzieci jeźdźców lub 16 dorosłych jeźdźców można podnieść na wysokość około 30 stóp, skocznia lub kwadrat jest podnoszony na szczyt dużej pionowej konstrukcji, a następnie zwalniany, aby swobodnie opaść wieżę. Każdy skok przynosi uniesione twarze ekscytacji i rozkoszy. Dzięki nieskończonym możliwościom, Skok Skokowy może być najbardziej wszechstronnym urządzeniem rozrywkowym.

Parametr produktu

Pojemność 16 pensów Wysokość 20 / 30m
Moc 60 kW Rozmiar 5 * 10m
Prędkość obrotowa 1,3 m / s Gwarancja 1 rok

Spadające ekscytujące dorosłe karnawałowe parkowe obrotowe free fall Sky Drop tower ride to ekscytujący i zabawny sprzęt rozrywkowy. Opiera się na centralnej strukturze wieży i bardzo popularnej wśród nastolatków. Kolorowa dekoracja, specjalne oświetlenie i nagłośnienie sprawiają, że można się nimi cieszyć. Kokpit wzdłuż pionowej orbity słupowo-wznoszacej do skoku powoduje, że pasażerowie doświadczają chwilowego poczucia nadwagi i nieważkości.

Jeśli nie jesteś szczęśliwy, przyjdź i graj z przyjaciółmi, zapomnisz o wszystkich zmartwieniach, powiesz swoje szczęście błękitnemu niebu i białym chmurom.

Szczegóły kontaktu
ZHENGZHOU ALI BROTHERS AMUSEMENT RIDES CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Guo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)