Dom ProduktyKiddie Roller Coaster

8KW Thrilling Crazy Mouse Ride Certyfikat CE 1 rok gwarancji dla rodziny

Orzecznictwo
dobra jakość Pendulum Amusement Ride na sprzedaż
dobra jakość Pendulum Amusement Ride na sprzedaż
Opinie klientów
ALI BROTHERS przejażdżki rozrywkowe to profesjonalna fabryka rozrywki, oferująca nie tylko usługi projektowania, ale także oferująca dobrej jakości grę w przystępnej cenie.

—— Paul Ruben

ALI BROTHERS jest miłym partnerem, cieszę się, że mogę z nimi współpracować, zaprojektowane przez nich przejażdżki są tak atrakcyjne. Zamówię więcej w przyszłości.

—— Świąteczny projektant z Brazylii

Im Online Czat teraz

8KW Thrilling Crazy Mouse Ride Certyfikat CE 1 rok gwarancji dla rodziny

Chiny 8KW Thrilling Crazy Mouse Ride Certyfikat CE 1 rok gwarancji dla rodziny dostawca
8KW Thrilling Crazy Mouse Ride Certyfikat CE 1 rok gwarancji dla rodziny dostawca 8KW Thrilling Crazy Mouse Ride Certyfikat CE 1 rok gwarancji dla rodziny dostawca

Duży Obraz :  8KW Thrilling Crazy Mouse Ride Certyfikat CE 1 rok gwarancji dla rodziny

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: ALI BROTHERS
Orzecznictwo: CE BV ISO9001
Numer modelu: Szalona mysz

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 ZESTAW DLA Crazy Mouse
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: standardowy pakiet dla Crazy Mouse
Czas dostawy: 30 dni dla Crazy Mouse
Zasady płatności: Crazy Mouse, Western Union, MoneyGram, T / T, D / P, D / A, L / C
Możliwość Supply: 5 zestawów w ciągu jednego miesiąca Crazy Mouse
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Szalona mysz Projekt: myszy
Wysokość: 7m długość utworu: 180m
Prędkość: 35 km / h Miasto: Zhengzhou
ranga: 1 Pochodzenie: CHINY

Kiddie roller coaster Funfair Rides Carnival Entertainment Equipment Crazy Mouse

Kiddie roller coaster Funfair Rides Carnival Entertainment Equipment Crazy Mouse

Jaką zabawę masz w swój weekend i wakacje? Co powiesz na jazdę do parku rozrywki lub przejażdżki karnawałowe z rodziną. Duże wahadło może być ekscytujące i nie martw się, spróbujmy Family Rides Roller Coaster.

Dzięki długości 190 m, 8 pasażerom, idealnie nadaje się na przejażdżki rodzinne, jest to miejsce, do którego warto się udać w parku rozrywki i przejażdżki karnawałowe. Jest to akceptowalne zarówno dla dorosłych, jak i dla Dzieci. Może to być również jazda rodzinna, więc ciesz się tym.

CRAZY MOUSE PARAMETERS
Pojemność 2 p * 5 centów Obszar okładki 27m * 36m
Długość ścieżki 280m Moc 8kw
Wysokość śledzenia 8m Napięcie 380v 50hz
Maksymalna prędkość biegu 40 km / h Gwarancja 12 miesięcy

Kiddie roller coaster Funfair Rides Carnival Entertainment Sprzęt Crazy Mouse zwany także szaloną jazdą myszką lub szaloną kolejką górską myszy, jest to rodzaj przejażdżki kolejką górską, która charakteryzuje się małymi myszkowymi samochodami, które siedzą 2 osoby i jeżdżą na szczycie toru, biorąc mocno , płaski skręt przy niewielkich prędkościach. Jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Ale idealny dla dzieci ze względu na swój wygląd i ładny design. Dostosowaliśmy również duże przejażdżki kolejką górską z torem 336/440/500/612/680 metrów.

Kiddie roller coaster Funfair Rides Carnival Amusement Equipment Crazy Mouse należy do olbrzymiego wyposażenia parku rozrywki. ALI BROTHERS Crazy Mouse jest zaprojektowana jako mysz rysunkowa, inspiracja projektanta pochodzi z otworu na myszy. Pasażerowie mogą kontrolować poziomy kąt obrotu, gdy szalona mysz porusza się po ścieżce powietrznej w górę iw dół. Pełny zakres rotacji i przechyłu może zapewnić każdemu pasażerowi stymulujące doświadczenie.

Ali brothers Crazy Mouse pasuje do wszystkich ludzi, nawet małych dzieci i osób starszych, jeśli nie mogą znieść najbardziej ekscytującego wrażenia z kolejki górskiej, szalone przejażdżki myszą będą kolejnym dobrym wyborem.

Kiddie roller coaster Funfair Rides Carnival Entertainment Equipment Crazy Mouse to obiekt rekreacyjny na dużą skalę, jest to interesujące urządzenie dla rodzin z dziećmi.

Jest to jedna z kolejki górskiej o dużej skali, w przeciwieństwie do małych torów kolejek górskich, szalona jazda myszą nie jest zwartą jazdą, zwykle nie ma w niej dużych kropli, inwersji ani korkociągu, który pasuje do wszystkich ludzi, nawet tych małych. dzieci i starzy ludzie, jeśli nie zniosą najbardziej emocjonującego wrażenia z kolejki górskiej, szalone przejażdżki myszą będą kolejnym dobrym wyborem dla nich, aby doświadczyć ekscytującego sprzętu do przesuwania.

Szczegóły kontaktu
ZHENGZHOU ALI BROTHERS AMUSEMENT RIDES CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Guo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)